Inner Circle Velkommen | Login | Registrer
Kontakt oss

Kontakt oss  

NORWAY

Orica Norway AS

Røykenveien 18, 3427 Gullaug
Postboks 614, 3412 Lierstranda

Telefon:
   32 22 91 00
Fax:          32 22 91 01
Email:      nordics@orica.com

Ordretelefon: 31 29 74 50
Ordrefax: 800 32 332
Ordremail: ordremottak@orica.com

Commercial Manager Norge Svein Hegna, +47 907 52 730, svein.hegna@orica.com
Salgssekretær Ida Fjelltun, +47 32 22 91 28 ,ida.fjelltun@orica.com

Regionsjef, Nord

Knut Ivar Hesjedal, 995 38 514, knut.ivar.hesjedal@orica.com

Regionsjef, Sør

Ståle Nilsen, 48407008,stale.nilsen@orica.com

Regionsjef, Øst

Kjetil Morstad,  936 68 833, kjetil.morstad@orica.com

Regionsjef, Vest

Arve Marigaard,  911 90 226, arve.marigaard@orica.com

Commercial Manager Underground Olaf Rømcke, +47 918 70 456, olaf.roemcke@orica.com
Commercial Manager Resellers Hans Peter Moe, +47 905 41 289, hans.peter.moe@orica.com
 

Du kan også benytt formularet under, for å sende oss dine kommentarer eller spørsmål.

Name:  
Company:  
Email:
State/Province:
Message: